Pracownia Rozwoju
Dziecka

O Pracowni

Miejsce stworzone przez specjalistów (psychologów, terapeutów i pedagogów) z myślą o potrzebach rozwojowych Twojego dziecka.
Czas spędzony w naszej Pracowni na zabawie w mące, galaretce, farbie oraz innymi fakturami przyniesie korzyści zarówno dla Opiekuna jak i Dziecka.

Dzieci, podczas zajęć, zdobędą nowe doświadczenia, a bodźce rozwiną je sensorycznie, motorycznie, emocjonalnie, poznawczo i społecznie.
Tylko u nas - grupowe zajęcia hamakowe dla Rodzica i Dziecka! Podczas kołysania Dzieci stymulują układ przedsionkowy (równowagi), działając tym samym kojąco na układ nerwowy (Jego emocje).

afterschool-img
Untitled – 22

Idea spotkań

Podczas cotygodniowych spotkań w Pracowni Rozwoju Dziecka zwrócimy uwagę na istotę funkcjonowania Małych Ludzi w grupie społecznej. Ich rozwój emocjonalny, interpersonalny. Jest to zaplanowany cykl spotkań w stałej grupie dzieci, przyjaznej przestrzeni i w zachowanym rytmie. Buduje to w dziecku poczucie bezpieczeństwa, na fundamencie którego wzrastają wyższe umiejętności. Podkreślimy jak ważne jest zaspokajanie podstawowych oraz wyższych potrzeb, adekwatnych do rozwoju Człowieka. Porozmawiamy wspólnie o warunkach osiągnięcia dobrego samopoczucia i szczęścia w okresie wczesnego dzieciństwa, co w rezultacie  przyczyni się do udanego wzrastania, wejścia i prowadzenia dorosłego życia.

Struktura zajęć i grafik sezon 2019/20120

 

Grupy

I grupa

Matulki 3-6 miesiąca*

*oferta w przygotowaniu
II grupa - Bobas

ok 6 miesiąca 18 miesiąca

III grupa - Maluch

18 miesiąc – 36 miesiąca

Czas trwania 45 minut 80-90 minut 80-90 minut
Plan zajęć
  1. Zabawy inspirowane swobodną aktywnością dziecka, oswajanie się z przestrzenią pracowni.
  2. Powitanie
  3. Aktywność zaplanowana przez prowadzących (logopedę, terapeutę integracji sensorycznej, psychologa, pedagoga, bądź fizjoterapeutę)
  4. Wspólny posiłek
  5. Pożegnanie
Termin/ godzina poniedziałek 16:00

poniedziałek
13:00

wtorek
10:00

poniedziałek 
10:00

wtorek:
13:00

Cennik

Koszt udziału w grupach zabawowych wynosi 45zł x ilość dni, w których przypadają zajęcia danego miesiąca

 

Koszt zajęć próbnych wynosi 50 zł.

to top button