Pracownia Mentoring'u
Rodzicielskiego

O Pracowni

Mentoring Rodzicielski w naszym rozumieniu jest konsultacją, podczas której Rodzic otrzyma wsparcie z zakresu optymalnej stymulacji Dziecka jak i jej warunków.

Psycholog udziela wsparcia z zakresu problemów emocjonalnych, projektując terapię dla człowieka cierpiącego lub chorego. Mentorki-właścicielki zespołu Parasol, spojrzą na otaczającą dziecko przestrzeń okiem doświadczonych mam, terapeutek, pedagożek, pasjonujących się rozwojem dzieci.

Untitled – 20
Untitled – 3

Dla kogo?

Rodzice zgłaszają się do naszej Pracowni Mentoringowej, gdy nurtują ich problemy. Dzięki czemu mogą na nie spojrzeć z innej perspektywy. Jeżeli Twoje dziecko jest niespokojne, nie chce spać, jest zbyt impulsywne, agresywne, płaczliwe lub „niepokojąco spokojne”, stroni od różnego rodzaju aktywności; wydaje się być nieobecne, nie ma w nim „dziecięcego poczucia radości”. A jednocześnie przytłaczają Cię rady mamy, teściowej, sąsiadki oraz informacje płynące z Internetu. Przyjedziemy do Ciebie, porozmawiamy, udzielimy wsparcia, porad, wzbogacimy wiedzą.

Cennik

Spotkanie prowadzone przez logopedę i terapeutę SI: obejmujące około dwu godzinny wywiad + swobodną obserwacje Dziecka z Rodzicem/Opiekunem w Pracowni Parasol + spotkanie omawiające koszt 270 zł.

Każde kolejna konsultacja uzupełniająca (nie jest obowiązkowa) trwa 30-45 minut i kosztuje 75 zł.

to top button